Onder de noemer "Lessons Learned" brengt FEREB op woensdag 26 november 2025 de belangrijklsete actoren uit de openbare sector (MOW, SPW, Brussel Mobiliteit, Infrabel en BCCA samen rond de tafel.
Tijdens deze studienamiddag met aansluitend debat zullen de verantwoordelijken, op basis van ervaringen en inzichten, hun visie over hoe zij vandaag en in de toekomst het beheer, de renovatie en het onderhoud van bruggen en tunnels aanpakken.
BCCA toont op basis van praktijkvoorbeelden het belang van de product- en procescertificatie voor een duurzaam herstel van betonconstructies.
Dit seminarie vindt plaats op woensdag 26 november om 12.30 uur in de IRIS Tower, van de Gewestelijke Overheidsdienst Brussel, gelegen aan de Sint-Lazarusplaats vlakbij het Noordstation en parking Rogier.