Bekijk dit bericht in je browser
 
 
 
 
Dedicated news Remmers
 
 
PFAS- en solventvrij: Remmers vernieuwt Funcosil-assortiment voor duurzame gevelbescherming
 
Remmers heeft zijn Funcosil-assortiment voor gevelbescherming grondig vernieuwd. De nieuwe generatie hydrofoberingsproducten is volledig PFAS- en solventvrij. Tegelijk werd het gamma vereenvoudigd tot een beperkter aantal producten, waardoor architecten, voorschrijvers en uitvoerders eenvoudiger een keuze kunnen maken.
 
Lees meer
 
 
PFAS- EN SOLVENTVRIJE GEVELBESCHERMING
 
 
 
Gerichtere productkeuze met behoud van technische prestaties
 
Remmers heeft zijn Funcosil-gamma voor gevelbescherming herwerkt. De nieuwe generatie hydrofoberingsproducten is PFAS- en solventvrij en telt minder producten, met het oog op een gerichtere productkeuze. De technische prestaties blijven daarbij centraal staan. Opvallend: het vertrouwde afpareleffect kan bij deze producten wat later zichtbaar worden. Dat doet echter niets af aan de uiteindelijke bescherming van de gevel.
 
Meer over Funcosil
 
 
Remmers
 
Wij doen het!
 
De Remmers Groep, met hoofdkantoor in Löningen (Duitsland), werd in 1949 opgericht door Berhard Remmers en is tot op de dag van vandaag een onafhankelijk en door de eigenaar geleid familiebedrijf.
 
Lees meer
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2026 Architectura
Uitschrijven