Sto is ook dit jaar aanwezig op de PassiveHouse beurs in Brussel. De specialist in gevelisolatiesystemen stelt er zijn nieuwe StoVentec en StoTherm Classic voor passiefhuizen voor.
Sto is ook dit jaar aanwezig op de PassiveHouse beurs in Brussel. De specialist in gevelisolatiesystemen stelt er zijn nieuwe StoVentec en StoTherm Classic voor passiefhuizen voor.
StoVentec voor passiefhuizen
Sto introduceert de passiefhuis-gecertificeerde onderconstructie voor geventileerde gevelsystemen. Het StoVentec-systeem is koudebrugvrij en komt tegemoet aan de hoogste vereisten voor energie-efficiëntie en wooncomfort, die voor passiefhuizen gesteld worden. Bovendien kan het systeem gecombineerd worden met eender welk gevelmateriaal, van glaspanelen tot pleisterwerk. Het is ook erg eenvoudig te monteren.
StoTherm Classic voor passiefhuizen
StoTherm Classic blijft Sto's standaard voor gevelisolatiesystemen, ook voor passiefhuizen. De hoge stoot- en slagvastheid, de maximale scheurvastheid en de volledig cementvrije systeemcomponenten maken van StoTherm Classic een technisch interessant systeem. StoTherm Classic wordt afgewerkt met sierpleister in al zijn mogelijke texturen en kleuren.
Meteen op de hoogte van het laatste architectuurnieuws?
De Architectura-nieuwsbrief biedt een boeiende mix van actualiteit, projectbeschrijvingen, opiniestukken, productinnovaties, info over evenementen, maar video's, podcasts en zoveel meer.
Schrijf je nu in en ontvang onze wekelijkse nieuwsbrieven in jouw mailbox.