Fortuin: akoestisch comfort in de horeca dankzij plafondoplossing
- 05 april 2023
- Laatste update: 28 januari 2025
LCC Plafonds biedt ook in de horeca opties voor akoestisch comfort, zo blijkt ook bij brasserie Fortuin.
Hoe streef je naar akoestisch comfort in de horeca?
Dave De Causemaeker van brasserie Fortuin in Kontich ontdekte al snel dat hij met een akoestisch probleem kampte, door oa betonnen vloer en veel glas. Net zoals in andere horecazaken, of plaatsen waar veel mensen samenkomen, is akoestiek echter een belangrijk punt waar bezoekers waarde aan hechten. Zo kwam hij bij LCC/Interalu terecht.
Samen met de binnenhuisarchitect en de bouwheer zorgde LCC voor een gepaste plafondoplossing.
Het resultaat? Een geweldig akoestisch comfort én ook positieve feedback van de klanten over zowel akoestiek en design. Dat wordt samengevat in een video.
Partners
Dossiers
Architectura nieuwsbrief
Meteen op de hoogte van het laatste architectuurnieuws?
De Architectura-nieuwsbrief biedt een boeiende mix van actualiteit, projectbeschrijvingen, opiniestukken, productinnovaties, info over evenementen, maar video's, podcasts en zoveel meer.
Schrijf je nu in en ontvang onze wekelijkse nieuwsbrieven in jouw mailbox.
AbonnerenMeest recent
-
Grootschalige schoorsteenrenovatie in Gent volgens C(11)-classificatie
-
Van trend naar detail: Invisidoor Arched integreert rondbogen naadloos in het interieur
-
Eerste Architectuur Prijs Vlaanderen bekroont Goujons, Tonuso, Tuighuisstraat, Manchestergebouw, Usquare & NAVIGO
-
STEEN & BEEN. Westers betonmodel (Filip Canfyn)
-
KRITISCHE MASSA. Identiteit kan je niet bewaren (Leo Van Broeck)
-
Knauf België brengt duurzame toekomst in kaart
-
BureauBR, De Gouden Liniaal, Broekx-Schiepers en Modulair Wonen Diepenbeek winnen Limburgse Bouwaward
-
Carpentier behaalt Cradle to Cradle Brons-certificaat voor gevelbekleding en terrassen
-
Thermische isolatie van spouwmuren via inblaastechniek
-
DakAkker groeit uit tot 3.300 m² groot stadslandbouwlandschap in hartje Rotterdam