Bistro met bronskleurige anodisatie
- 09 september 2022
- Laatste update: 27 januari 2025
Voor deze stijlvolle bistro en kinderspeeltuin De Kom in Tremelo plaatste Group Ceyssens zowel het buiten- als het binnenschrijnwerk. Voor de zongeoriƫnteerde gevel gebruikte zij het aluminium systeem STAR75 in combinatie met zonwerende beglazing.
De Star75 heeft een strakke vormgeving en een performante isolatie. Speciaal is ook de uitvoering in bronskleurige anodisatie. De originele structuur van het aluminium wordt zo behouden maar wel uitgevoerd in een andere kleur: een prachtig resultaat en een trend die erg in opmars is.
Voor de schuifdeuren koos Ceyssens voor de Ultraglide tri-rail in 6 delen, waarvan de middelste 4 vleugels opschuiven. De vleugels van de Ultraglide kunnen een gewicht tot 440 kilogram aan. Samen met de dubbele beglazing geeft het dit gebouw een hoge thermische isolatie.
Bron Aliplast
Projecten
Partners
Dossiers
Architectura nieuwsbrief
Meteen op de hoogte van het laatste architectuurnieuws?
De Architectura-nieuwsbrief biedt een boeiende mix van actualiteit, projectbeschrijvingen, opiniestukken, productinnovaties, info over evenementen, maar video's, podcasts en zoveel meer.
Schrijf je nu in en ontvang onze wekelijkse nieuwsbrieven in jouw mailbox.
AbonnerenMeest recent
-
Veilig laden vraagt om een geïntegreerde aanpak
-
Het platte dak wordt een klimaatdak
-
Van voeg tot profiel: Mapei Color zorgt voor visuele samenhang
-
3D-laserscanning brengt 14.000 m² erfgoed in kaart voor restauratie van het Instituut voor Tropische Geneeskunde
-
Kopers geven tijdens Dutch Design Week symbolisch startsein voor bouw eerste 3D-geprinte koopwoningen in Nederland
-
Mathieu Gijbels over Engineering & Build: “De grootste meerwaarde creëer je in de voorontwerpfase”
-
Historische charme en hedendaags comfort komen samen in nieuw kantoor BAO Architects
-
Van BIM naar digital twin: hoe de MIVB infrastructuurdata inzet voor slimmer beheer
-
Slimme en flexibele technische ruggengraat voor nieuw VRT-huis
-
Transitional design: AXOR Archivio brengt wastafel, bad en douche samen