Eternit toont op Architect@Work nieuwe dakpan en plaatsingsmethodes
Eternit toont op Architect@Work nieuwe dakpan en plaatsingsmethodes
Daan Janssens
16 april 2013
Op Architect@Work zal op de stand van Eternit de nieuwe kleidakpan Melodie te zien zijn alsook informatie over de twee nieuwe plaatsingsmethodes voor leien.
Op Architect@Work zal op de stand van Eternit de nieuwe kleidakpan Melodie te zien zijn als ook informatie over de twee nieuwe plaatsingsmethodes voor leien.
Melodie, de kleine holle keramische dakpan die Eternit introduceert heeft een lichte golf die het dak voorziet van een eigen karakter. Voordeel is ook dat de pannen dankzij een groot schuifbereik (35mm) ideaal zijn voor dakrenovaties.
De twee nieuwe plaatsingsmethodes bieden architecten nieuwe oplossingen voor de gevelafwerking. De trapdekking-methode geeft een dynamische look aan uw gevel. Het halfsteensverband voor een schuin gevelvlak onder helling heeft zijn naam niet gestolen, het lijkt effectief op een baksteenverband, alleen worden er nu overlappende vierhoekige leien voor gebruikt.
Meteen op de hoogte van het laatste architectuurnieuws?
De Architectura-nieuwsbrief biedt een boeiende mix van actualiteit, projectbeschrijvingen, opiniestukken, productinnovaties, info over evenementen, maar video's, podcasts en zoveel meer.
Schrijf je nu in en ontvang onze wekelijkse nieuwsbrieven in jouw mailbox.